Destek Dökümanı

SEO Uygulamaları

SEO Uygulamaları

E-Ticaret tasarımlarımızda 3 farklı SEO uygulamaları kullanılmakta olup, arama motorları sıralamasında en üste çıkartmak için teknik ekibimiz her zaman yanınızdadır.

Modüllere Göre SEO Uygulamaları

Profesyonel Modüle göre SEO uygulamaları

Profesyonel modülde seo uygulamalarında anasayfa ve firma tanıtımı arama motorlarına gönderilir. Ana sayfa SEO entegrasyonu tam kapsamlı olarak hazırlanır ve Google Search entegrasyonu sağlanır. 

Örnek Çalışma

Tekinoğlu Endüstri 

Örnek Arama Linki için Tıklayınız

Modüllere Göre SEO Uygulamaları


 

Premium Modül SEO uygulaması

Premium modül seo uygulaması; anasayfa, hizmetlerimiz, hakkımızda, iletişim, portföy/projeler ve firma tanıtımı arama motorlarına gönderilir. Tüm sayfalar için KURUMSAL SEO entegrasyonu tam kapsamlı olarak hazırlanır ve Google Search, Bing, Yahoo ve Yandex entegrasyonu sağlanır. 

Örnek Çalışma;

Koltuk Tamir Hizmetleri

Örnek Arama Linki için TIKLAYINIZ

Premium Modül SEO uygulaması

 


 

Premium Plus Modül  SEO uygulaması

Premium plus modül seo uygulaması; anasayfa, hizmetlerimiz, hakkımızda, iletişim, portföy/projeler, ÜRÜN/HİZMET SCHEME ve firma tanıtımı arama motorlarına gönderilir. Tüm sayfalar için KURUMSAL SCHEME SEO entegrasyonu tam kapsamlı olarak hazırlanır ve Google Search, Bing, Yahoo ve Yandex entegrasyonu sağlanır. 

Örnek Çalışma;

Ahşap Saksı 

Örnek Arama Linki için TIKLAYINIZ

Premium Plus Modül  SEO uygulaması

 

author-avatar

KRC Web Tasarım Hakkında

KRC Web Tasarım olarak, kurulduğumuz 2003 yılından bu yana beklentilerinize yanıt veriyoruz. Hedefimiz, sizlere harika bir müşteri deneyimi ve olağanüstü değere sahip hizmetler sunmaktır. KRC Web Tasarım, Reklam Danışmanlık sektöründeki 20 yılı aşkın deneyimi ile beklediğinizden de fazlasını ortaya koymak için üstün çaba sarf ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir