Kurumsal Web Tasarımı Nasıl Olmalı?

Kurumsal web tasarımı, sadece yasal bir zorunluluk olduğu için birkaç basit sayfa birbirine bağlanarak da yapılabilir. Kuşkusuz ki bu yapılabilecek en kolay uygulamadır. Ancak, biraz daha emek harcayarak (ya da doğru firmayla çalışıp işi kurumsal web tasarımı uzmanına bırakarak) aynı şekilde ziyaretçilerinize oldukça kapsamlı bir rehber de sunulabilir. Böylelikle kurum tanıtımı olabildiğince geniş kitlelere ulaştırılmış olur. Milyonlarca internet kullanıcısını da fazladan reklam masrafına girmeden sitenize çekmiş olursunuz.

Kurumsal Web Tasarımı Nasıl Olmalı?

Telefonla ve firmanızda bulunan personelle yüzyüze görüşme imkanı bulanların dışında, firmanıza dair sorular soran ve bunlara yönelik aldığı cevaplar doğrultusunda sizinle çalışıp çalışmamaya karar verecek olan kişiler, yine internet üzerinden ilgili departmanlara ulaşabilir, sorularına hızlı cevaplar alabilirler. İş hacminin büyümesine de bir fırsat tanınmış olur. Kurumsal web tasarımı firmanıza dair olası bir yanlış algının da hızlıca düzeltilmesine imkan tanınır.

Sitenize giren bir hedef müşteriniz ise ilk olarak sitedeki görünümünüze bakarak karar veriyor. Eğer amatör ve basit bir web siteniz varsa o kişiyi farklı alternatifler aramaya itiyorsunuz.

Web siteniz sayesinde sektörünüzle orantılı olarak hayal edemeyeceğiniz coğrafi bölgelere satış yapmanız mümkündür. Bunun yaşanmış birçok örneğini eminim ki siz de biliyorsunuz. Deneyimler, örnekler gün geçtikçe daha da artıyor.

Eğer yerel bir ürün/hizmet üretiyorsanız profesyonel bir çalışmayla bölgenizdeki iş hacmini arttırmanız zor değil.

Fakat bu başarıya ulaşmayı hazır ve amatör web siteleriyle elde etmeye çalışmanın hayal kırıklığıyla sonuçlanması olağan bir durum.

 

Profesyonel web sitelerinin amatör / hazır web sitelerinden ne farkı var?

Profesyonel web siteleri tek bir kişi tarafından değil, alanlarında uzman bir ekip tarafından hazırlanır.

Bu ekip temel olarak web tasarım uzmanı, web yazılım uzmanı ve seo uzmanından oluşur. Herkes uzman olduğu alanda çalıştığı için ortaya profesyonel bir web sitesi çıkar.

Profesyonel bir ekiple çalışmak size şunları sağlar;

● Bir kişi sitenize girdiğinde dikkatini çekeceği noktalar belirlenir. Kurumsal bir tasarım yapılır.

● Sitenize giren kişinin aradığı hizmetlere hızlıca ulaşmasına uygun bir yapı oluşturulur.

● Siteyi tamamen siz yönetebilirsiniz. İstediğiniz metin / görsel değişikliğini yapabilirsiniz.

● Herşeyden önemlisi arama motoru optimizasyonuna uyumlu alt yapıyla ve iyi bir seo çalışmasıyla siteniz müşterilerinizin sizi bulmasını istediğiniz kelimelerde üst sıralarda yer alır.

● Günümüzde herkesin vazgeçilmezi olan sosyal medya (facebook, twitter, blog, vb) entegreleri yapılır.

● İsteniyorsa sosyal medya yönetimi profesyonel bir şekilde yapılır.

● Eğer işiniz tamamen internet üzerinden pazarlamaya yönelikse pazarlamayla ilgili diğer öneriler size sunulur.

 

Kaliteli ve markanıza özel, mobil cihazlara ve SEO çalışmalarına uygun web site tasarımı yaptırmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Cevap Bırakabilirsiniz

3 × 5 =

% 100 Seo uyumlu, responsive tasarımlarımızdan özel teklif almak için bize ulaşın
₺ 2.990
Teklif İste
Türkiye'nin en kapsamlı Web Tasarım Merkezi'ne hoş geldiniz. Sizlere yardım etmek için her zaman yanınızdayız.